str. główna ELFIN.PL

Podatki
PIT, PITy 2015
Jupiter

12 lutego 2016
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
strategie  przewodnik podatkowy  pity  forum
Logo Jupiter 2015 Standard
Pomoc
Wersje programu
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA
Jupitera szukaj także

Jupiter 2015 Standard

Przygotuj i wyślij swoje zeznanie podatkowe za rok 2015 szybko, wygodnie i zupełnie za darmo. Wbudowany w program przyjazny kreator poprowadzi Cię przez rozliczenie i wypełni Twoje PITy.

Wystarczy, że będziesz odpowiadać na zadawane przez program pytania - Jupiter samodzielnie wybierze właściwy formularz i załączniki, wpisze kwoty w odpowiednie pola, zsumuje, uwzględni ulgi i limity oraz obliczy podatek. Tobie pozostanie tylko wydrukowanie i podpisanie gotowego zeznania podatkowego.

Albo wygodniej i szybciej: wysłanie w postaci e-deklaracji prosto z Jupitera! Aby złożyć swoje PIT-y przez internet nie musisz posiadać podpisu elektronicznego - wystarczy podanie odpowiedniej kwoty z ubiegłorocznego rozliczenia. Możesz najpierw sprawdzić deklaracje wysyłając je w trybie testowym, a dopiero potem w trybie roboczym. Uzyskanie UPO (Urzędowego Potwierdzenia Odbioru) w trybie roboczym oznacza formalne złożenie zeznania podatkowego.

Chcesz rozliczyć się wspólnie z małżonkiem lub z dzieckiem? Sprawdź najpierw, czy to się opłaci (kalkulator: wspólnie, czy osobno?), a następnie wybierz w kreatorze odpowiedni sposób rozliczenia.

Rozliczenie w 4 krokach

  1. Zainstaluj program i wprowadź pierwszego podatnika wraz z numerem seryjnym
    SER-ELFI-NJUP-ITER- 2015 (klucz dla wersji darmowej jest wpisany domyślnie).
  2. Przygotuj rozliczenie dla wybranego podatnika, odpowiadając na pytania i wpisując kwoty, o które poprosi program. W przypadku zeznania wspólnego dane drugiego podatnika wprowadzisz na planszy w trakcie rozliczenia.
  3. Przekaż 1% swojego podatku jednej z rekomendowanych przez Elfina organizacji pożytku publicznego.
  4. Wyślij gotowe zeznanie podatkowe w postaci e-deklaracji albo wydrukuj, podpisz i zanieś je na pocztę lub bezpośrednio do swojego urzędu skarbowego.

Poznaj zalety i funkcje programu

Ściągnij program i wypełnij swoje PITy gratis!


Przekaż 1% swojego podatku dla jednej z rekomendowanych przez nas Organizacji: Nadzieja Siemacha SPES
Copyright © 2000-2016 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009