str. główna ELFIN.PL

Podatki
PIT, PITy 2023
Jupiter

12 lipca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
strategie  przewodnik podatkowy  pity  forum
Logo Jupiter 2023 Expert
O programie
Funkcje programu
Wymagania systemowe
Cennik
Zamów
Zasady sprzedaży
Pobierz
Pomoc
Serwis programu
Zmiany w programie - aktualizacje
Pytania i odpowiedzi
Wersje programu
Jupiter 2023 Standard
Jupiter 2023 Premium
Jupiter 2023 PRO
Jupiter 2023 Expert
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA

Jupiter 2023 Expert

Jupiter Expert dedykowany jest dla biur rachunkowych i innych podmiotów sporządzających duże ilości deklaracji podatkowych z zakresu rozliczeń rocznych oraz pozostałych PIT i NIP, a także VAT, CIT i PCC.

Program umożliwia szybkie i wygodne wypełnianie deklaracji dla nieograniczonej liczby podatników (osób lub firm). Dane i rozliczenia podatników przechowane są w bazie danych, co znakomicie usprawnia obsługę (szczególnie w perspektywie kolejnych lat) oraz gwarantuje bezpieczeństwo danych (funkcja tworzenia i odtwarzania archiwum bazy). Gotowe rozliczenia mogą być zarówno drukowane (także na oryginalnych formularzach), jak i wysyłane w postaci e-deklaracji.

Jupiter Expert może pracować na wielu stanowiskach w sieci komputerowej, z wykorzystaniem jednej, wspólnej bazy danych.

Dla ułatwienia wypełniania dużych ilości deklaracji wprowadzony został mechanizm importu danych z plików (bazy Płatnika lub odpowiednio przygotowanych plików użytkownika), co pozwala na automatyczne wprowadzenie danych (identyfikacyjnych i finansowych) setek lub nawet tysięcy pracowników, czy klientów biura maklerskiego. Po przygotowaniu danych wystarczy użyć mechanizmu seryjnego generowania i wydruku deklaracji, dzięki któremu możliwe jest sporządzenie masowych ilości wybranych deklaracji (np. PIT-11 dla pracowników, czy PIT-8C dla klientów banków lub biur maklerskich).

W ramach serwisu programu zapewniamy aktualizację formularzy do końca 1 roku oraz pomoc naszych konsultantów zarówno w sprawach technicznych, jak i merytorycznych.

Poznaj zalety i funkcje programu

Zapoznaj się z cennikiem Jupitera Expert i zamów program!


Chcesz pozyskać nowych klientów? Wpisz swoją firmę do wyszukiwarki biur rachunkowych i doradców podatkowych w naszym portalu (link „Dodaj swoją firmę”). Przedsiębiorcy znajdą Twoje biuro według miejscowości, w której prowadzisz działalność.

Pytania i odpowiedzi
Jaką kwotę mam wprowadzić, aby autoryzować e-deklarację?
Od 1 stycznia 2024 r. składane e-deklaracje należy autoryzować kwotą przychodu z zeznania podatkowego za rok 2022. Sprawdź, z której pozycji formularza wziąć właściwą kwotę
Pracuję na etacie (umowa o pracę) i oprócz tego prowadzę działalność gospodarczą opodatkowaną liniowo. Czy przysługuje mi ulga prorodzinna?
Dochody z najmu - jak wprowadzić zapłacone zaliczki?
Wykonuję rozliczenie, w którym jednym z dochodów jest najem. Gdzie w kreatorze wpisuje się kwoty opłaconych comiesięcznych zaliczek od tego najmu, aby pojawiły się w części O. deklaracji PIT-36?
Dochody z części D. informacji PIT-8C - który PIT właściwy?
Czy mogę skorzystać ze wspólnego opodatkowania w sytuacji, gdy mąż zmarł przed złożeniem deklaracji podatkowej?
więcej >
Podatki Pity Jupiter Program do rozliczeń rocznych Kalkulator podatkowy
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009