str. główna ELFIN.PL

Podatki
PIT, PITy 2021
Jupiter

29 listopada 2022
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
strategie  przewodnik podatkowy  pity  forum
Logo Jupiter 2021 Expert
O programie
Funkcje programu
Wymagania systemowe
Cennik
Zamów
Zasady sprzedaży
Pobierz
Pomoc
Serwis programu
Zmiany w programie - aktualizacje
Pytania i odpowiedzi
Wersje programu
Jupiter 2021 Standard
Jupiter 2021 Premium
Jupiter 2021 PRO
Jupiter 2021 Expert
PROMOCJA
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA
+ PENDRIVE 32 GB GRATIS!

Jupiter 2021 Expert

Jupiter Expert dedykowany jest dla biur rachunkowych i innych podmiotów sporządzających duże ilości deklaracji podatkowych z zakresu rozliczeń rocznych oraz pozostałych PIT i NIP, a także VAT, CIT i PCC.

Program umożliwia szybkie i wygodne wypełnianie deklaracji dla nieograniczonej liczby podatników (osób lub firm). Dane i rozliczenia podatników przechowane są w bazie danych, co znakomicie usprawnia obsługę (szczególnie w perspektywie kolejnych lat) oraz gwarantuje bezpieczeństwo danych (funkcja tworzenia i odtwarzania archiwum bazy). Gotowe rozliczenia mogą być zarówno drukowane (także na oryginalnych formularzach), jak i wysyłane w postaci e-deklaracji.

Jupiter Expert może pracować na wielu stanowiskach w sieci komputerowej, z wykorzystaniem jednej, wspólnej bazy danych.

Dla ułatwienia wypełniania dużych ilości deklaracji wprowadzony został mechanizm importu danych z plików (bazy Płatnika lub odpowiednio przygotowanych plików użytkownika), co pozwala na automatyczne wprowadzenie danych (identyfikacyjnych i finansowych) setek lub nawet tysięcy pracowników, czy klientów biura maklerskiego. Po przygotowaniu danych wystarczy użyć mechanizmu seryjnego generowania i wydruku deklaracji, dzięki któremu możliwe jest sporządzenie masowych ilości wybranych deklaracji (np. PIT-11 dla pracowników, czy PIT-8C dla klientów banków lub biur maklerskich).

W ramach serwisu programu zapewniamy aktualizację formularzy do końca 1 roku oraz pomoc naszych konsultantów zarówno w sprawach technicznych, jak i merytorycznych.

Poznaj zalety i funkcje programu

Zapoznaj się z cennikiem Jupitera Expert i zamów program!


Chcesz pozyskać nowych klientów? Wpisz swoją firmę do wyszukiwarki biur rachunkowych i doradców podatkowych w naszym portalu (link „Dodaj swoją firmę”). Przedsiębiorcy znajdą Twoje biuro według miejscowości, w której prowadzisz działalność.

Pytania i odpowiedzi
Jaką kwotę mam wprowadzić, aby autoryzować e-deklarację?
Od 1 stycznia 2022 r. składane e-deklaracje należy autoryzować kwotą przychodu z zeznania podatkowego za rok 2020. Sprawdź, z której pozycji formularza wziąć właściwą kwotę
Pracuję na etacie (umowa o pracę) i oprócz tego prowadzę działalność gospodarczą opodatkowaną liniowo. Czy przysługuje mi ulga prorodzinna?
Dochody z najmu - jak wprowadzić zapłacone zaliczki?
Wykonuję rozliczenie, w którym jednym z dochodów jest najem. Gdzie w kreatorze wpisuje się kwoty opłaconych comiesięcznych zaliczek od tego najmu, aby pojawiły się w części O. deklaracji PIT-36?
Dochody z części D. informacji PIT-8C - który PIT właściwy?
Czy mogę skorzystać ze wspólnego opodatkowania w sytuacji, gdy mąż zmarł przed złożeniem deklaracji podatkowej?
więcej >
Podatki Pity Jupiter Program do rozliczeń rocznych Kalkulator podatkowy
Copyright © 2000-2022 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009