str. główna ELFIN.PL

Podatki
PIT, PITy 2020
Jupiter

27 stycznia 2021
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
strategie  przewodnik podatkowy  pity  forum
Logo Jupiter 2020
Programy dla osób indywidualnych i firm
Dla biur rachunkowych, maklerskich, banków i dużych przedsiębiorstw
PROMOCJA
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA
+ PENDRIVE 32 GB GRATIS!
Pytania i odpowiedzi
Pobrały się uszkodzone lub niekompletne pliki instalacyjne
Należy wyczyścić w przeglądarce zawartość folderu „Tymczasowe pliki internetowe” (Temporary Internet Files).
W Menu/Narzędzia/Opcje internetowe należy wybrać zakładkę „Ogólne”, w sekcji środkowej (Tymczasowe Pliki Internetowe) należy wybrać guzik „Usuń pliki” (środkowy). Po jego wybraniu pojawi się formatka, na której należy zaznaczyć opcję „Usuń całą zawartość offline”. Po tej operacji należy jeszcze raz spróbować pobrać pliki instalacyjne.

Jeżeli problem z pobieraniem plików dalej będzie występował można skorzystać z programów wspomagających pobieranie plików. Przykładowy link: http://getright.com

Większość z tych programów integruje się bardzo dobrze z przeglądarką Internet Explorer i w efekcie po uruchomieniu takiego programu (spora część z tych programów może być lub wręcz domyślnie ustawiona jest tak, że uruchamia się razem z systemem Windows, więc nie ma potrzeby ręcznego ich uruchamiania) po kliknięciu w przeglądarce na jakiejś stronie WWW w link prowadzący do pliku, to zainstalowany program wspomagający 'przejmie' obsługę pobierania (zamiast standardowego okna przeglądarki z pytaniem czy i gdzie zapisać pliki i oknem postępu pobierania pojawi się okno zainstalowanego programu wspomagającego).

Podane wyżej adresy stron nie mają na celu promowania witryn, do których prowadzą, a Elfin Sp. z o.o. nie odpowiada za jakość podanych na nich informacji czy efekty korzystania z nich.
Drukuj Wyślij do znajomego Skomentuj na forum
Przeczytaj inne
Jaką kwotę mam wprowadzić, aby autoryzować e-deklarację?
Od 1 stycznia 2021 r. składane e-deklaracje należy autoryzować kwotą przychodu z zeznania podatkowego za rok 2019. Sprawdź, z której pozycji formularza wziąć właściwą kwotę
Pracuję na etacie (umowa o pracę) i oprócz tego prowadzę działalność gospodarczą opodatkowaną liniowo. Czy przysługuje mi ulga prorodzinna?
Dochody z najmu - jak wprowadzić zapłacone zaliczki?
Wykonuję rozliczenie, w którym jednym z dochodów jest najem. Gdzie w kreatorze wpisuje się kwoty opłaconych comiesięcznych zaliczek od tego najmu, aby pojawiły się w części O. deklaracji PIT-36?
Dochody z części D. informacji PIT-8C - który PIT właściwy?
Czy mogę skorzystać ze wspólnego opodatkowania w sytuacji, gdy mąż zmarł przed złożeniem deklaracji podatkowej?
więcej >
Podatki Pity Jupiter Program do rozliczeń rocznych Kalkulator podatkowy
Copyright © 2000-2021 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009